banner676

Adana’nın Latin Gecelerinin Aranan İsm Artık O: DJ Sercan

Adana’mızda kültürel gelişim öyle hızlı ilerliyor ki bunu her boyutta görmek mümkün. Adana halkı artık dans etmeyi daha çok seviyor. Neredeyse her gün bir yerde bir dans gecesine rastlamanız mümkün. Ve bu konuda şehrimizde çok uzman eğitimci dansçılar ve dans merkezleri epey yol kat etti. Türkiye genelinde birçok şampiyon bizim şehrimizden. Çok kıymetliler.

Dansı ve dans gecelerini asıl sevdiren isimler ise bu konuda müzik portföyünde çalışmalar yapan ve gelişimine destek sağlayan DJ’lerimiz. Son üç yılda Adana’mızda artan dansa olan bu ilginin elbette gizli bir çok ismi var. Ancak son zamanlarda bu konuda emeğini ve çabasını yadsıyamayacağımız bir isim var: DJ Sercan Yaygıngöl

İstanbul doğumlu olan DJ Sercan uzun yıllar amatör olarak rap müzik ile ilgilenmiş. Underground albüm ve bazı single çalışmaları olmuş.Daha sonra ise kendini DJ’lik yaparken bulmuş ve bunun bir tutku olduğu görüşünde. Ona göre  DJ’lik insanları eğlendiren, hitap ettiğiniz toplumu hareketlendiren kişi vasfını görüyor. Ve bu işi dijital olarak yaptığını , yaparken de herkesten daha fazla keyif aldığını söylüyor.

DJ Sercan’ı performansıyla izlemenizi tavsiye ederim. Alışılmışın dışında farklı bir tarzı var. Onu dinlemek için dansetmeyi bilmenize gerek yok. Dinlemek bile fazlasıyla keyif veriyor olacaktır.

Dj Sercan 1 yılı aşkın bir süredir Ata İvak’ın Perşembe akşamları Turgut Özal  Queue’de düzenlediği dans gecelerinde çalıyor.  Ve artık Salı akşamları  Süleyman Demirel Joy Joker’de de çalacak. Önümüzdeki günlerde yeni projelerle de önümüze çıkacak.

YORUM EKLE
cyberturk.biz