banner676

Çukurova Teknokent Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Çukurova Teknokent) Yönetici Anonim Şirketinin 2017 yılı Olağan Genel Kurulu ilan edildiği şekilde, çoğunluk hissedar Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, yine hissedar olan Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, diğer hissedarlar, Yönetim Kurulu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile diğer katılımcıların hazirununda gerçekleştirildi.

Çukurova Teknokent Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Olağan Genel Kurul Gündemi gereği oybirliği ile Divan Başkanlığına Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın seçildi.

banner625
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra divan başkanı tarafından haziruna slayt gösterisi ile Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Anonim Şirketi’nin 2017 yılında yaptığı faaliyetleri anlatıldı. Ayrıca faaliyet raporu, Yeminli Mali Müşavir (Bağımsız Denetçi) raporu, gelir tablosu, bilanço okunarak, bilanço, kar/zarar hesapları kabul edilerek yönetim kurulu genel kurul tarafından ibra edildi.

Gündem maddelerine, çağrıya, alınan kararlara, atılan imzalara herhangi bir itiraz ve şerhin olmaması sonunda Olağan Genel Kurul toplantısı sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz