Adana İnşaat 2017 Fuarı açıldı

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş  tarafından hazırlanan Adana İnşaat 2017 Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

Adana İnşaat 2017 Fuarı açıldı

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş  tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), Adana Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB),Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana İnşaat Müteahhitleri Birliği, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği ve İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi destekleriyle, Adana İnşaat 2017 – 11. İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri, Altyapı, Müteahhitlik Hizmetleri Fuarı, Adana Yapıda Yenilikler, Dekorasyon, Tadilat, Yenileme ve Teknolojileri Fuarı,  Adana IHS 2017 – Adana 10. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ve Adana Kent 2017 – Adana 9. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı.


Alagöz: “Adana İnşaat Fuarı, sektöre büyük ivme kazandıracak”
Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat Alagöz “Adana İnşaat Fuarı, bölgemizdeki büyük firmaların varlığı, fuarın Adana’da düzenleniyor olmasını önemli kılmakta ve bu anlamda fuarı sektörün büyük buluşması haline getirmektedir.  Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları, bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinliği olacak ve sektöre önemli katkılar sağlayacak.

Fuarımızın ilgili sektöre yapılan tanıtım ve pazarlama faaliyetleri çerçevesinde yurt dışından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak, İran, Lübnan, Azerbaycan ve Gürcistan’dan konu ile ilgili iş adamları fuarımıza iştirak edeceklerdir. Ayrıca yurt içinden Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay başta olmak üzere 40’a yakın ilden gelecek İnşaat Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Mimarlar,  Müteahhitler ve İş Adamları katılımcı firmalarımızla iş bağlantıları kuracaktır

Alagöz:“Fuarlar Geniş Ürün Yelpazesi İle Ziyaretçilerin Beklentilerine Cevap Verecek”
İzolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden ısıtma soğutma sistemlerine, doğalgaz ekipmanlarından tesisat ve yalıtıma, kent mobilyaları park bahçe düzenlemelerinden belediye ihtiyaçlarına kadar yüzlerce ürünün sergileneceği fuarlar, geniş konsepti ile ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayacaktır.
Fuarlarımız süresince ziyaretçi ve katılımcılara yönelik kendi branşlarında uzmanlar tarafından çeşitli seminerler ve paneller düzenlenecektir.

TOPLANTI - SEMİNER PROGRAMI

* Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB)

banner625
   Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı

*TMMOB Makine Mühendisleri Odası

‘‘Enerji Kimlik Bilgisi ve Yalıtım’’ konulu seminer
 

‘‘Asansör İşletmelerinde Periyodik Bakım Yönetmeliği’’ konulu seminer
 

‘‘ Yapı İşlerinde İş Güvenliğinin Mevcut  Durumu  ve  Alınması Gereken Önlemler. ’’ konulu seminer
 ‘‘Merkezi Sistemde Adil Paylaşım’’ Konulu seminer

 

*TMMOB Mimarlar Odası‘‘ Kentsel Dönüşümde Adana Gerçeği’’ Paneli

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz