AGİAD yönetimi başkanlarla buluşmaya devam ediyor

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, bu kez de Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile buluştu.

AGİAD yönetimi başkanlarla buluşmaya devam ediyor

Daha önce Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı makamlarında ziyaret eden AGİAD yönetimi, son olarak Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ile buluştu. AGİAD Başkanı Halid Milli, Başkan Yardımcıları Enver Yılmaz, Genel Sekreter Cenk Yakın, Sayman Zeynep Madenci ve Yönetim Kurulu Üyesi Özlen Kaya, Yüreğir Belediyesi Başkanı Mahmut Çelikcan ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i ziyaret edip sosyal, ekonomik ve kültürel alanda yapılabilecek ortak çalışmaları konuştu. 

banner625

İŞBİRLİĞİ VURGUSU

Ziyaretlerde AGİAD'ın yeni yönetimini tanıtıp çalışmalarıyla ilgili bilgi veren AGİAD Başkanı Halid Milli, gösterilen ilgi ve desteğe teşekkür etti. Adana'nın avantajlarını anlatıp yeni yatırımlar ve ekonomik kalkınma için potansiyelinden söz eden Halid Milli, "Biliyoruz ki işbirliği halinde atılan adımların başarıya ulaşma şansı çok daha yüksektir. Kentimizin ve ülkemizin geleceği için hepimizin sorumlulukları var. Bu doğrultuda işbirliğiyle önemli projeleri hayata geçirmek istiyoruz" dedi. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, AGİAD'ın yeni yönetimine başarı dileyip kutladı. Başkan Çelikcan ve Çetin, AGİAD'ın her zaman yanında olduklarını da vurguladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz