AKAMDER "Referandum sonucu hayırlara vesile olsun"

Adana Kamu Müteahhitleri Başkanı Mustafa Karslıoğlu " Şimdi daha güçlü Türkiye için toplumsal dayanışma içerisinde olmanın ve vakit kaybetmeden geleceğe bakmanın zamanıdır." çağrısında bulundu.

AKAMDER "Referandum sonucu hayırlara vesile olsun"

Akamder Anayasa referandumu sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu bu konuda açıklamalısında özellikle inşaat sektörü ve piyasası ile şunları söyledi; "Belirsizliğin ortadan kalkması ile inşaat sektöründe yeni bir ivme yaşanacak" , “Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından inşaat piyasalarını etkileyen belirsizlikler de giderilmiş oldu. Belirsizliğin ortadan kalkması ile inşaat sektöründe yeni bir ivme yaşanacak. Türkiye genelinde Şubat ayında gerçekleşen 101 bin 468 adet konut satışı seyrinin 100 bin üzerinde devam etmesini bekliyoruz. Son dönemde yatırım amacı ile gayrimenkul alımını bekleten ve hesabında 1 milyon lira ve üzeri parası olan kişi sayısı 100 bin civarında olduğunu dikkate alınırsa, bu paranın önemli bir kısmı inşaat yatırımında değerlendirilecek” dedi.

banner625
Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu 16 Nisan Referandum sonucunun ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Demokrasilerde kazanan, sandığa giderek oyunu kullanan tüm Vatandaşlardır, diyerek Genel olarak ““Türkiye tarihinin en zor virajını başarı ile dönmüştür. Bu çok önemli bir başarı, ihmal ve inkârı imkânsız bir kazanımdır. Egemenliğin yegâne sahibi büyük Türk milleti ülkesinin geleceği hakkında son sözü söylemiş, istiklal ve istikbaline sahip çıkmıştır. 18 maddelik anayasa değişikliğinin oylandığı 16 Nisan 2017 halkoylaması yüksek bir katılım, takdir edilecek huzur ve güven ortamında tezahür etmiştir. Vatandaşlarımız üzerine düşeni layıkı ile yerine getirmiştir. Adana Kamu Müteahhitleri olarak herkesin vatan sevgisinden beslenen siyasi sorumluluk duygusu ile davranmasını samimiyetle ümit etmekte ve buna inanmaktayız. Türkiye hepimizindir” ifadelerini kullanarak son olarak “"İnanıyoruz ki demokrasi, ekonomi ve AB süreci başta olmak üzere reform gündeminde kararlı adımlar atmak, küresel ölçekte rekabetçi ve müreffeh bir ülke olarak yıldızımızı parlatacaktır." Olarak ifade etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz