Aksoy'dan Vali Coş'a Vergi haftası ziyareti

Vali Hüseyin Avni Coş, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında Adana Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy'u makamında kabul etti.

Aksoy'dan Vali Coş'a Vergi haftası ziyareti

 


banner625
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen kabulde Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, 25 Şubat-3 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri hakkında Vali Coş'a bilgi verdi.

Vali Coş ise, Vergi sisteminde son dönemde gurur duyulan çalışmalar yürütüldüğünü belirterek, "Günümüzdeki vergi sistemiyle çalışan arkadaşlarımız başarılarına başarı katmaktadır. Eskiden insanlar vergilerini ödeyebilmek için, beyanname verebilmek için kuyruğa girerlerdi. Bunlar geçmişte kaldı. Artık çok çağdaş yöntemlerle bu işler gerçekleştiriliyor. Yeni çalışmalarla, vergi sistemi açısından büyük bir zafiyet olan kayıt dışı ekonominin de kayıt altına alınabilmesi adına büyük gelişmeler sağlandı. Bütün bunlar vergisini ödeyen vatandaşlarımızın lehinedir. Bunlar, vergilerle ülkemize daha iyi hizmetler yapılabilmesi adına güzel çalışmalardır. Toplumda vergi bilincinin oluşması ve vergi duyarlılığının artması, 7'den 77'ye herkesin bu konuda hassas olması, kimsenin bilerek ve isteyerek yanlış yapmaması için Vergi Haftalarını büyük bir önem ve dikkatle kutlamaya çalışıyoruz" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz