AOSB’den engellilere destek

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, Adana’nın merkez Sarıçam ilçe Belediyesi ile işbirliğinde hayata geçirilen proje kapsamında engelliler için 11 adet akülü araç bağışladı.

AOSB’den engellilere destek


banner625

Belediye Sosyal Hizmet Birimi tarafından tespit edilen 11 engellere araçlarını, Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ile birlikte teslim eden AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, “İnsani sorumluluğumuz gereği faydalı bir iş yapmak istedik'' dedi.

 

“ÖNEMLİ BİR SORUMLULUK”

Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci de, AOSB tarafından ortaya konulan sosyal sorumluluğun oldukça önemli olduğunu vurgulayarak, “Bölgemizde akülü araçlara ihtiyaç duyan çok sayıda engelli vatandaşımız var. Onların yüzünü güldürüp, yaşamlarını kolaylaştırmak bizim insanlık görevimizdir. Yapılan işin ne kadar güzel olduğunun farkındayız. AOSB yönetimine bu anlamlı davranışları için teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

 

ZENBİLCİ’DEN SÜTCÜ’YE PLAKET

Yaklaşık 8 saatte şarj edilip, 17 kilometre yol kat edebilen akülü araçların teslim törenine katılanlar arasında AOSB Genel Sekreteri Mustafa Keskin de yer aldı. Törende; Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, katkı ve desteklerinden dolayı AOSB Yönetim Kurulu Bekir Sütcü’ye bir teşekkür plaketi verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz