ATO Yönetiminde görev dağılımı yapıldı

Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu, tamamlanan seçim sürecinin ardından gerçekleştirdiği ilk toplantıda görev dağılımını yaptı. Buna göre. Başkan Yardımcılıkları görevlerine Yücel Bayram ile Ömer Küpeli seçildi. Muhasip Üye görevine ise Mehmet Balıkçı getirildi.

ATO Yönetiminde görev dağılımı yapıldı

Adana Ticaret Odası’nın 1 ve 7 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan organ seçimlerinin ardından oluşan Atila Menevşe Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu, mazbatasını Seyhan 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Şenol Öz’den alarak resmen göreve başladı. 11 kişilik Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında Başkan Yardımcılıkları ve Muhasip Üye belirlendi. Buna göre, Başkan Yardımcılıkları görevlerine Yücel Bayram ile Ömer Küpeli seçildiler. Muhasip Üye görevine de Mehmet Balıkçı getirildi.

banner625

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tamamlanan seçimlerin geride kaldığını, bundan sonraki süreçte yarım kalan ya da yeni projelerin hayata geçirilmesi için çaba göstereceklerini belirttiği açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 “Seçimleri geride bıraktık. Meclisimizin yarıya yakını değişti. Farklı kulvarlarda yarışarak da olsa 108 kişilik Meclisimizin bundan sonraki ortak hedefi Adana ekonomisinin temel göstergelerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Çünkü bizleri Meclisimizde bir araya getiren en önemli unsur kentin var olan değerlerine katkı sunmaktır. Tarım Organize Sanayi Bölgesi, ayakkabı, tekstil, gıda ve diğer sanayi sitelerinin kurulması, Moda Tasarım Merkezi, İhracat Hamlesi gibi süren projelerimiz var. Bunun yanında, yeni hizmet binamızın inşaat sürecini de başlatma aşamasına geldik. Bu projelerin tümünü Meclisimizden çıkacak ortak kararla hayata geçireceğimiz inancıyla, yeni dönemin Odamıza ve Adana’ya hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz