banner676

Başkan Kemal Deniz'den Muhammet Yalçın'a teşekkür

Adana ESOB’a bağlı Adana Hurdacılar Esnaf Odası ve Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi Başkanı Kemal Deniz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri (ESKKK) 1.Bölge Birliği Başkanı Muhammet Yalçın’ı ziyaret ederek, üyelerine yönelik projelerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Başkan Kemal Deniz'den Muhammet Yalçın'a teşekkür

Birlik Başkanı Muhammet Yalçın’ı, ESKKK 1.Bölge Birliği Başkanlığı’ndaki makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dileyen ve hurdacı esnafına yönelik site çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Kemal Deniz, “Rahmetli Birlik Başkanımız Kazım Barışık’ı burada bir kez daha saygıyla anıyoruz. Allah sizden razı olsun. Bugüne kadar esnafımızla ilgili her türlü projelerimizde yanımızda oldunuz, olmaya da devam ediyorsunuz. Hurdacı esnafımız için yaptırdığımız siteye önemli katkılarınız oldu. Seyhan’da yeni yaptıracağımız siteye de desteklerinizi sürdürüyorsunuz. Yönetim kurulum ve esnafım adına size ve kurumunuza teşekkür ediyor, görevinizde başarılar diliyoruz”dedi.

banner625

Başkan Muhammet Yalçın da, rahmetli Birlik Başkanı Kazım Barışık’ın vefatından sonra devraldığı başkanlık görevini layıkıyla yerine getirmek, ortakları olan esnaf ve sanatkarlara yakışır temsili başarıyla yerine getirmek için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını belirtirken, “Bizim için esnaf – sanatkarlarımızın işlerini yürütecek, hızlandıracak ve kolaylaştıracak her türlü kredi hizmetlerini gerektiği şekilde ve zamanında yapmak asli görevimizdir. Üyelerinizin işlerini kesintisiz yürütmeleri adına size verdiğimiz desteği bugün olduğu gibi yarın da vermeye devam edeceğiz. Bu plaketi vererek bizleri onurlandırdığınız için de biz sizlere teşekkür ediyoruz. Bu plaketi kurumumuzun en müstesna köşesinde saklayacağız”diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz