banner678

BİKAP alış-veriş şenliğine ünlü yağacak

Adana’da gerçekleşecek olan Bikap Adana Alışveriş Şenliği için proje kurucularından Bilge Eren ve projenin Adana sorumlusu Özge Güleç Ökten ünlü isimleri buluşturacak. 11 Mayıs'taki alışveriş şenliği Divan Oteli'nde gerçekleşecek.

BİKAP alış-veriş şenliğine ünlü yağacak

Yaptığı projelerle adından söz ettiren Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) İstanbul ve Ankara’daki organizasyonlarından sonra yoğun istek üzerine, 11 Mayıs Perşembe günü NEYAD (Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği) işbirliğiyle Adana’ya gidiyor. 11 Mayıs’ta Adana’da gerçekleşecek olan Bikap Adana Alışveriş Şenliği için proje kurucularından Bilge Eren ve projenin Adana sorumlusu Özge Güleç Ökten bir araya geldi.

banner625
Adana Divan Otel’de gerçekleşecek BİKAP Adana Alışveriş Şenliği için son planlamaları yaptıklarını belirten Bilge Eren ve Özge Güleç Ökten; Adana’da çok renkli bir etkinlik gerçekleştireceklerini söyledi. BİKAP’ın 11 Mayıs’ta Adana gerçekleşecek alışveriş şenliğine; Öznur Yakın, Aslı Şen, Emel Yıldırım, Pınar Altuğ, Sinem Güven, Hakan Akkaya, Rıfat Yüzüak, Melda Aksu, Aslı Hünel, Fulya Gündoğdu ve Nilay Cafer gibi ünlü isimler katılacak.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
A.Alper Tansel
A.Alper Tansel - 2 yıl Önce

öncelikle sizleri kutluyorum. adana'ya böyle bir etkinlik kazandırdığınız ve adana'nın tanıtımına katkı koyduğunuz için. adana kültür eğitim, sanat ve araştırma vakfı başkanıyım, gazeteci, yazarım. sizden ricam: tanselalper@yahoo.com adresime program akışını göndermenizdir.köşem de size yer vermek istiyorum. tel: 0542 6471674 şimdiden teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz