Çağdaş mekanlara estetik çözümler

1989 yılından bu yana çadır ve tente alanında faaliyet gösteren ve ‘marka’ haline gelen Tuna Çadır ve Tente, özellikle son yıllarda çağdaş mekanlar için estetik çözümler sunuyor. Konfor, kalite ve estetiği ön plana çıkartan firma, sektöründe de öncü kurum olarak anılıyor.

Çağdaş mekanlara estetik çözümler


Bugün tüketici tarafından aranan ve tanınan bir marka haline geldiklerini anlatan Tuna Tente Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Tuna, bölgede kendi sektöründe ‘ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ alan tek firma olduklarının da altını çizdi. Tuna, geniş bir ürün yelpazesi ile sadece Adana ve çevresi ile yetinmeyip, son 7 yıldan bu yana İstanbul bölgede de faaliyet gösterdiklerini anlattı.

 

banner625
“KENDİMİZİ YENİLİYORUZ”

Tuna, kaliteli üretim, teknolojik alt yapı çalışmaları, eğitim ve üretim teknikleri ürün geliştirme gibi konularda kendisini sürekli yenileyen ve hızla kurumsallaşmayı hedef alan bir firma olduklarını vurguladı. Toplam 3 bin metrekarelik bir alanda üretimde bulunduklarını ve projeli uygulamalar da yaptıklarını  kaydeden Tuna, alanında uzman personelin eğitimine büyük önem verirken, güncel teknolojik gelişmeleri de yakından takip ettiklerini dile getirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2013, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz