Çukurova GİAD’lı hanımlar yeni döneme hazır

Bölgenin en güçlü sivil toplum kuruluşu olan Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin (Çukurova GİAD), sosyal sorumluluk projelerinin sayısını artırmak, daha etkin hale gelmesini sağlamak amacıyla 5 yıl önce kurduğu Kadın Platformu üyeleri yeni dönemde yapacakları çalışmaları masaya yatırdılar.

Çukurova GİAD’lı hanımlar yeni döneme hazır

Çukurova GİAD Kadın Platformu üyeleri, kasım ayında yapılacak sosyal yardım projelerinin detaylarını konuşmak için bir araya geldiler. Çukurova GİAD üyesi Esra Özülkü’nün işletmeciliğini yaptığı Big Chefs’te gerçekleşen toplantıya dernek üyesi hanımlar ve erkek üyelerin eşleri büyük ilgi gösterdiler. Dernek üyelerinin sosyal projelerine daha fazla destek vermek amacıyla fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, Kadın Platformu’nun yeni dönemde yapacakları çalışmalar masaya yatırıldı, yol haritası çizildi. Çeyrek asırlık geçmişiyle Adana’da sayısız projelere imza atan Çukurova GİAD’ın yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerini de içeren sosyal sorumluluk projelerini daha ileriye taşıyacaklarını belirten Kadın Platformu Başkanı Dr. Gizem Geylani ve Platform Yetkilisi Zehra Sakarya, “Yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdik. Çukurova GİAD üyelerimize daha fazla destek vermek, fikir alışverişi yapmak amacıyla her ay düzenli toplanma kararı aldık. Kasım ayında yapacağımız sosyal yardım projelerinin detaylarını da görüştük. Bazılarını kamuoyu ile de paylaştığımız, çoğunu da ‘iyilik yap, denize at’ misali duyurmadığımız sosyal projelerimizin sayısı yeni dönemde daha da artacak” dediler. 

banner560
   Platform üyelerini kutlayan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya da, “Derneğin başkanlığına ilk geldiğimde yönetim kurulu olarak sosyal sorumluluk, yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerinin, sosyal sorumluluk projelerinin sayılarının artırılması düşüncesini benimsemiştik. Bu konuda daha aktif bir dernek olmak amacıyla bayan üyelerimiz ve erkek üyelerin eşlerinden oluşan Kadın Platformu’nu kurduk. Bizlerin bu alanda yükünü hafifleten, sosyal projeleri gerçekleştirmemizde büyük katkı veren, önemli faaliyetlere imza atan platform üyelerimiz yeni dönemde de kamuoyuna damga vuracak çalışmalar yapacaktır. Kendilerini kutluyor, derneğimiz ve kentimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621