Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve TİM koordinasyonunda, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonu ve ilgili Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliği ile düzenlenecek Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri 27 Mart 2018 Salı günü Mersin’de, 28 Mart 2018 Çarşamba günü Adana’da gerçekleşecek.

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları, Ticarette Teknik Engeller konularının Ekonomi Bakanlığı uzmanları tarafından anlatılacağı Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Mersin’de AKİB Toplantı Salonu’nda, Adana’da Adana Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda ve her iki şehirde de 12.30-16.30 saatleri arasında yapılacak.

banner625
Konuyla ilgili açıklama yapan AKİB Koordinatör Başkanı Mahmut Arslan; “İhracatçılarımızın en önemli sorunlarından biri, ihracata yönelik devlet yardımlarını etkin şekilde kullanmamaktır. Bu biraz eksik bilgiden, biraz da yanlış bilgiden kaynaklanıyor. Bu seminere katılan firmalarımız konuları bizzat yönetmeliği oluşturan uzmanlardan dinleme ve onlara sorularını yönelterek doğru kişilerden bilgi alma imkanı bulacaklar” dedi.

“Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” ile ilgili olarak AKİB’in www.akib.org.tr adresli web sayfasından detaylı bilgi alarak programa kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz