Ekonomi Bakanı Zeybekçi Adana'ya geliyor

Adana Sanayi Odası’nda Eximbank Şubesi’nin açılışını yapacak, iş dünyası ile istişarelerde bulunacak

Ekonomi Bakanı Zeybekçi Adana'ya geliyor

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci bugün Adana’da. Adana Sanayi Odası binasında Türk Eximbank Şubesi’nin açılışını yapacak olan Bakan Zeybekci, ardından ADASO’da düzenlenecek toplantıda iş dünyası temsilcileri ile de bir araya gelecek.
Bakan Zeybekci tarafından Adana Sanayi Odası Hizmet Binası’nda açılışı saat 14.30’da yapılacak olan Türk Eximbank Adana Şubesi, Adana’nın yanı sıra Mersin, Hatay ve Osmaniye’de ihracatçılara, ihracata yönelik imalat yapan ve yurt dışında faaliyet gösteren firmalara kredi, sigorta ve garanti hizmetleri verecek.

banner560
Açılışın ardından Adana Sanayi Odası Salonu’nda iş dünyası temsilcileri ile toplantı yaparak, sanayici ve işadamlarının sorunlarını dinleyecek olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,  akşam saatlerinde de ATHİB 6.Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması ödül törenine katılacak.
Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi Adana’da ADASO’da ağırlamaktan büyük memnuniyet ve onur duyacaklarını ifade etti.  Kıvanç, “Sayın Bakanımızın ilimize ve odamıza ziyaretlerini ve toplantıya katılımlarını önemsiyor, kendilerine şükranlarımızı sunuyorum. Her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza iş dünyamızın beklentilerini bir kez daha doğrudan aktarma imkanı bulacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621