JCI Türkiye Başkanı Pelin Kadılar Adana'da

Uluslararası Genç Girişimciler Derneği (JCI-Junior Chamber İnternational) Türkiye Başkanı Pelin Kadılar JCI Adana Şubesi'ni ziyaret etti. Akşam yemeğinde üyeler ve basın mensuplarıyla bir araya gelen Kadılar, "Hem Türkiye'de hem de Adana'da büyümeye devam ediyoruz" dedi.

JCI Türkiye Başkanı Pelin Kadılar Adana'da


Türkiye'de 'Uluslararası Genç Girişimciler Derneği' adıyla faaliyet gösteren Junior Chamber İnternational Türkiye Başkanı Pelin Kadılar, Adana Şubesi'ni ziyaret ederek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Türkiye Başkan Yardımcısı Aylin Sönmez, Adana Şube Başkanı Aytaç Özelköse ve üyelerin de haqzır bulunduğu toplantıda basın mensupları ile bir araya gelen Kadılar, "JCI, üyelerine ulusal ve uluslararası alanda kontaklar ve deneyimler sunarken bir yandan da kendilerini yaşadıkları topluma pozitif bir değer katmak paralelinde gelişim vaad ediyor. Dünyada JCI üyesi olmanın prestiji ve avantajları her geçen gün artarken, Türkiye olarak Dünya başkanlığına bir adayımız var. JCI Dünya başkanının bir Türk olmasının gururunu yaşamaya hazırlanıyoruz" dedi. Adana'nın JCI Türkiye'de Adana'nın İş Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcılığı düzeyinde Aylin Sönmez tarafından başarıyla temsil edildiğini anlatan Kadılar, "Adana şubemiz JCI Türkiye'nin en eski ve başarılı şubelerinden. Daha önce yapılan projelerle Adana dünyada kendinden bahsetti. Bu dönemde de Aytaç Özelköse'nin başkanlığında yine başarılı, toplum ve dünya yararına projeler yapacaklarına inanıyorum" dedi.

GENÇ LİDERLER VE GİRİŞİCİLERE DAVET

JCI Adana Şube Başkanı Aytaç Özelköse'de, eğitim toplantılarını hızla sürdüklerini ve bir yandan da üyelerin ve aday üyelerin önerdikleri projeler üzerinde çalışmalarının devam ettiklerini ifade etti. JCI Türkiye Başkanı Pelin Kadılar ve Başkan Yardımcısı Aylin Sönmez'i ağırlamaktan onur duyduklarını ifade eden Özelköse, bayrağı yukarıya taşımak için çaba gösterdiklerini söyledi. Önemli ve ses getirecek etkinlikler ve projeler üzerinde çalıştıklarını ve yakı9n zamanda bunları duyuracaklarını belrirten Özelköse, "Sosyal sorumluluk alanında ve girişimcilik alanında üreteceğimiz projelerle yaşadığımız topluma her alanda katkı yapma gayretindeyiz. Senatörlerimizin de tecrübelerinden çok faydalanıyoruz. Geleceğin liderlerini bize katılmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

banner625
Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2013, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz