O tesisi Bakan Bülent Tüfenkci açacak

1976 Yılından bu yana Adana tarımına ve üreticilerine hizmet veren Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. geçtiğimiz yıl başladığı lisanslı depoculuk alanında da üreticilere sağladığı hizmet ağını genişletiyor. 1 Nisan Cumartesi günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek olan yeni tesislerin açılış törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de katılacak.

O tesisi Bakan Bülent Tüfenkci açacak

1976 yılında Ali Ekiz ve Suat Ekiz tarafından kurulan, çiftçiliğin yanısıra gübre ile tarım ürünleri alanında Adana tarımına ve üreticilerine hizmet veren Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.  geçtiğimiz yıl başladığı lisanslı depoculuk alanında da üreticilere sağladığı hizmet ağını genişletiyor.
Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu’nun hükümlerini tamamladıklarını ve şu anda Türkiye’de 18 lisanslı depodan biri olduklarını vurgulayan Özekici Tarım yöneticileri, lisanslı depoculukla birlikte silolarda artık ürünlerin ticaretinin kolaylaştığını, kalitesinin korunduğunu ve emniyetinin sağlandığını vurgulayarak, “1976 yılında beri tarım alanında faaliyet gösteren Ali Ekiz ve Suat Ekiz’in ortaklığında kurulan Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşunun ardından  Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Kanunu’nun hükümlerini hızlıca tamamlayan markamız, Türkiye’de ki 18 lisanslı depodan biri olmuştur.

banner625
Adı dürüstlük, güvenilirlik ve kaliteyle anılan Özekizler Tarım, sahip olduğu markalar ve pazar gücünün yanı sıra hizmet verdiği her alanda mükemmelliği hedefleyen politikaları ve temelinde bulundurduğu etik kurallarıyla Türk tarım hayatında önemli bir konum elde etmiştir.” şeklinde açıklamada bulundu.
Adana’nın Sarıçam İlçesi’nde kurulu bulunan tesisleriyle üreticilere hizmet veren Özekizler Agro Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. yetkilileri ayrıca 1 Nisan Cumartesi günü saat 11.30’da lisanslı depo tesislerinin açılış törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılacağını vurgulayarak tüm üreticileri yanlarında görmek arzusunda olduklarını belirterek davette bulundular.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz