Özçelik, “Alış veriş dostlukla pekiştiğinde temel sağlam olur”

Konya İş Kadınları Derneği üyelerini Ziyapaşa Cosecha’da ağırlayan Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Belgin Özçelik, “Alış veriş dostlukla pekiştiğinde temel sağlam olur” dedi.

Özçelik, “Alış veriş dostlukla pekiştiğinde temel sağlam olur”

AKTUNA, “KONYA ADANA ARASINDAKİ İŞ İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRMEYİ HEDEFLEDİK”

Üyeleriyle birlikte Adanaya gelen Konya İş Kadınları Derneği ve Mevlana Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanı Zeynep Aktuna, yaptığı açıklamada “Dernek üyelerimizle birlikte Adana Portakal Çiçeği Festivaline katılmak istedik. Bu vesile ile Adana İşkad yöneticilerini üyelerimiz ile tanıştırarak bundan sonraki daha geniş katılımlı buluşmalara zemin hazırlamak ve iki şehir arasına köprü kurarak Konya - Adana arasındaki iş ilişkilerini güçlendirmeyi hedefledik. Ülke ekonomisine koyduğumuz katkıları nasıl daha yukarılara taşırız, birlikte neler yapabiliriz ona bakacağız. Adanalı iş kadınlarıyla böylesine sıcak bir Karnaval ortamında beraber olduğumuz için çok mutluyuz.” dedi.

banner625
ÖZÇELİK, “BİRLİKTELİKLERİN HEM ÜYELERE HEMDE DERNEKLERE FAYDASI VAR”

CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen’inde katıldığı etkinlikte karnaval vesilesiylede olsa Konya İşkad’ı ağırlamaktan çok mutlu olduklarını söyleyen Adana İş Kadınları Derneği Başkanı ve Çukurovasifed Başkan yardımcısı Belgin Özçelik, “Biz aynı çatı altında kardeş dernekleriz. Konya İşkad ile bu birlikteliğimizin üyelerimize faydası olduğu gibi derneklerimizede faydası var. Çünkü iki dernektede farklı sektörlerden insanlar var. Hedefimiz işkadınlarımızı bir araya getirerek daha çok fayda sağlamaktır. Adana ve Konya İşkad yöneticilerinin biraraya gelmesi ile oluşan yakınlık, iş birlikteliğine, karşılıklı alış verişlere dökülecek. Bu alış verişler dostlukla pekiştiğinde çok daha sağlam temelli olacaktır. Türkonfed çatısı altındaki bu buluşmanın büyük önemi var. Biz Van’da da Kars’ta da olsa iş insanlarıyla bir araya geliyoruz. Gelmeyede devam edeceğiz. Burada ortak amaç; ülke ekonomisine katkı koymaktır.” diye konuştu.

Açıklamaların ardından Konya İşkad Başkanı Zeynep Aktuna, Konya’dan getirdiği mevlana işlemeli çini tabağı Adana İşkad Başkanı Belgin Özçelik’e takdim etti.  Birlikte yenilen yemeğin sonrasında istişareye geçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz