banner641

Trip Kafe yeni imajıyla hizmete girdi

Adana'nın sevilen işadamlarından Rıza Talip Baygın ve Garip Baygın'a ait Trip Kafe, 4 ay süren tadilatın ardından, yeni imajıyla Adana'lıların hizmetine girdi. Adanalıların buluşma noktası haline gelen Trip Kafe, yenilenen imajı ve hizmetiyle sektöre damgasını vurdu.

Trip Kafe yeni imajıyla hizmete girdi

Adana'nın elit mekanlarından Trip Kafe, Beyazveler mahallesindeki yerinde yenilendi. İşadamı Rıza ve Garip Baygın'ın, 3 ay önce başlattığı yenileme çalışmaları sona erdi ve Trip Kafe, müşterilerinin hizmetine girdi. Trip Kafe'nin yenilenen yerinin açılışını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin gerçekleştirdi. Başkan Çetin, "Buranın önceki halini de biliyorum. Yenilenmiş hali daha güzel olmuş. Siz değerli yatırımcılarımıza, ilçemize yaptığınız hizmetler nedeniyle teşekkür ederim. Keşke, benim de zamanım olsa da burada bir nargile keyfi yapsam. İşyerinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Trip Kafe işletmecisi Rıza ve Garip Baygın ise "Bizleri kırmayarak açılışımızı gerçekleştiren Çukurova Belediye Başkanımız Sayın Soner Çetin'e ve konuklarımıza teşekkür ediyorum. Adanalılara daha güzel hizmet vermek için hem işyerimizin çehresini yeniledik. Hem de hizmet kalitemizi artırarak, yelpazemizi genişlettik. Yorgunluk atmak isteyen ve arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirmek isteyen herkesi işletmemize bekliyoruz" diye konuştu. Konuşmaların ardından işletmenin açılış kurdelasını Başkan Soner Çetin kesti.

banner560


Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640