Tümer “CHP’nin projeleri taklit ediliyor”

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar’la birlikte geç saatlere kadar vatandaşlarız iyaret etti

Tümer “CHP’nin projeleri taklit ediliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, CHP’nin 1 Kasım’da iktidar olmak ve vatandaşlara derin bir nefes aldırmak üzere çalıştığını söyledi.

Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar’la birlikte ilçeye bağlı Mercimek Beldesi’nde akşam saatlerinde evlere ve esnafa konuk olan Zülfikar İnönü Tümer, Küçük ve Orta Boy İşletmeler ile esnaf ve sanatkarın, emekli ve çiftçinin halinden anlayan tek partinin CHP olduğuna işaret etti.
Esnafa özel kredi, emekliye yılda iki maaş ikramiye, asgari ücretin artırılması gibi önemli projelerin diğer partilerce taklit edilmeye başlandığını ifade eden Tümer, “Kaynak yok diyenler, bugün bakıyoruz ki CHP’nin halk için halktan yana projeleriyle halkın karşısına çıkmaya çalışıyor. Bu girişim bile tek başına CHP’nin ne kadar doğru yolda olduğunu gösteriyor” dedi.

Mercimek Beldesi’nde hasta ziyareti de gerçekleştiren Tümer, mağdur durumdaki vatandaşın sorunuyla ilgilendi ve girişimlerde bulundu. Vatandaşların sağlık sorununa da değinen Tümer, eğitim gibi sağlık sisteminin de çökmek üzere olduğuna işaret etti.

Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar da CHP’yi Ceyhan’da birinci parti yapacaklarını vurguladı. Aydar, “Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı projeler gerçekçidir. Har vurup harman savurmadan, ülkemizin kaynaklarını doğru kullanarak vatandaşımızın rahat nefes almasını sağlayacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz