Zeki Kıvanç "Önemli bir fırsat doğdu"

Anayasa’da önemli değişiklikler öngören referandum sonuçlarını değerlendiren Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, belirsizliklerin ortadan kalkmasıyla güçlü ve istikrarlı Türkiye için önemli bir fırsat doğduğunu söyledi.

Zeki Kıvanç "Önemli bir fırsat doğdu"

banner625
ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, oldukça yüksek bir katılımla gerçekleştirilen referandumda Türk milletinin sandıkta son sözü söylediğini ve güçlü hükümet modeline onay verdiğini belirtti. Kıvanç, “Vatandaşlarımız sandığa sahip çıkmış ve büyük bir katılım gerçekleştirmişlerdir. Herkes, güçlü, istikrarlı, huzurlu bir Türkiye için kendi inandığı şekilde oyunu kullanmış ve sonuçta değişim yolunda önemli bir karar verilmiştir. Bundan sonra önümüze bakmalı, kabul edilen kuvvetli yönetim modeliyle, el birliği içinde ülkemizi daha demokratik, daha müreffeh bir noktaya taşımanın mücadelesi içinde olmalıyız” dedi.

Referandum sonrası tüm siyasi çekişmeler, kutuplaşma ve gerginliklerin bir kenara bırakılması gerektiğini vurgulayan Kıvanç, “Şimdi, güçlü, istikrarlı ve huzurlu bir Türkiye için reformlara ve ekonomiye odaklanılması zamanı” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz