Adana, ASKİ ile köşe bucak hizmete doyacak

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Pozantı Belediyesi ile birlikte ortak çalışmalara imza atıyor. ASKİ Kanalizasyon Daire Başkanlığı Kırsal Şube Müdürlüğü ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşleri personelleriyle birlikte kış öncesi hummalı çalışmalar sürdürülüyor.

Adana, ASKİ ile köşe bucak hizmete doyacak

Ekipler, sonbaharın gelmesiyle birlikte dökülen yapraklar ve otların temizlenmesi için kolları sıvadı. Dökülen yapraklar ve otların rögar ve mazgalları tıkamaması için Pozantı genelinde çalışma başlatıldı. Bu çalışmalar yapılırken ayrıca bölgede kırık ya da tahribata uğramış tüm rögarlar ve mazgallar da değişiyor. ASKİ ile birlikte koordineli çalışan Pozantı Belediyesi ekipleri de kışa hazırlıkları tamamlayarak vatandaşların sorunsuz bir kış geçirmesi için canla başla çalışıyor.
Tüm ilçe belediyeleriyle koordineli çalıştıklarını ve her zaman her konuda birbirlerine destek olduklarını söyleyen ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, “ 'Bir elin nesi var, iki elin sesi var' sözünü unutmamak gerekir. Sadece Pozantı değil tüm ilçe belediyelerimize aynı hassasiyeti göstermekteyiz ve her konuda tam destek veriyoruz. Biz, birlikte daha güçlüyüz. Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin SÖZLÜ’nün ilçe belediyeleriyle uyumlu ve ılımlı siyaset yürütmesi Adana için çok büyük önem taşımaktadır. Bu uyumun da meyvelerini her noktada almak ve görmek mümkündür.” dedi.

banner560
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621