banner678

Adana Barosu'ndan kınama

Adana Barosu Başkanlığı seçim çalışmaları esnasında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralanan meslektaşları Avukat Fikret Yeni’ye geçmiş olsun dileklerini iletirken, yapılan menfur saldırıyı şiddetle kınadıklarını açıkladı.

Adana Barosu'ndan kınama

Açıklamada; “Baromuz mensuplarından ve Adalet ve Kalkınma Partisi Seyhan İlçe Belediye Başkan Adayı Avukat Fikret Yeni, 25.01.2019 günü akşam saatlerinde yemekli bir toplantıya katılmak için gittiği Kurtuluş Mahallesi’ndeki bir restoranda uğradığı menfur saldırı sonucu yaralanmıştır.

banner625
Saldırıda bıçak darbesiyle sol bacağından yaralanan meslektaşımız Avukat Fikret Yeni, Seyhan Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştır.

Saldırganın yakalanarak, varsa arkasındaki düşünce ve amaçların ortaya çıkarılması, hukuk düzleminde hak ettiği müeyyideyi görmesi en önemli beklentidir.

Sağlık durumu iyi olan ve tedavisi devam eden meslektaşımıza, ailesine ve meslek camiamıza geçmiş olsun diyoruz. Nedeni ne olursa olsun ve kimden gelirse gelsin, gerek meslekte, gerek siyasi faaliyette insan yaşamına yönelen saldırıları şiddetle kınıyoruz ve protesto ediyoruz.” Denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz