Adana'da Baykal'a 23 gündür salon tahsis etmediler

CHP, Adana'da 11 Nisan'da Denz Baykal'ın toplantı yapması için salon istedi, ancak yetkilier 23 gündür yanıt dahi vermedi.

Adana'da Baykal'a 23 gündür salon tahsis etmediler

Adanahabermerkezi.com
Referandum yarışı adil mi değil mi? Yanıtını siz verin.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl Salı günü Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yaptıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

banner625
MENDERES SPOR SALONU 2 SAATLİĞİNE İSTENDİ

Deniz Baykal’ın 11 Nisan’da geleceği Adana’da nerede halkla buluşacağı” sorusuna çarpıcı bir yanıt veren Bingöl, “Bingöl, “Kendi ülkemizde bir referandum çalışması yapmak üzere, bu ülkenin çok ama çok önemli siyasetçilerinden biri olan Deniz Baykal’ın bir salon toplantısına dahi tahammül edemeyerek 7 Mart’ta il başkanımın imzasıyla yapılan başvuruya hala cevaplandırmıyor olmaları son derece düşündürücüdür” dedi.

ÜÇ HAFTADIR YANIT YOK

Üç hafta gün önce yapılan başvuruya henüz yanıt verilmediğine dikkati çeken Bingöl, “Hollanda’yı kınayalım, ülkemizin siyasetçilerine reva görülen bu tür davranışları tabi ki kınayalım ama bizim siyasetçilerimize salon vermemeyi neyle izah edecekler. Deniz Baykal buraya gelir bir mekan bulur ve düşüncelerini burada açık bir dille paylaşır salonu da vermiyorlarsa vermesinler bu da onların ayıbı olarak tarihe yazılır” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz