Adana'daki Çerkeslerin buluşması

Adana Çerkes Kültür Derneği Başkanı İsmail Güneş, 2017 yılında 50. Kuruluş yılını kutlayacaklarını belirterek, günümüzde kentlerde bir arada kültürel değerleri yaşatmanın, birlik ve beraber içinde olmanın en önemli mekanlarının dernekler olduğunu ifade etti

Adana'daki Çerkeslerin buluşması
banner560

Adana Çerkes Kültür Derneği Başkanı İsmail Güneş,  2017 yılında 50. Kuruluş yılını kutlayacaklarını belirterek, günümüzde kentlerde bir arada kültürel değerleri yaşatmanın, birlik ve beraber içinde olmanın en önemli mekanlarının dernekler olduğunu ifade etti
Adana Çerkes Kültür Derneği 2016-2017yılı faaliyet sezonunun açılışında bir araya geldi, gençler Adige Ceug ile eğlendiler.
Adana Çerkes Kültür Derneği Başkanı İsmail Güneş, böylesi nezih, coşkulu bir kalabalıkla birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duyduklarını ifade etti. Geçen yılki faaliyet döneminde özverili çalışmalarından ötürü kadınlar kolu ve gençlik koluna teşekkür eden Güneş, derneğin kuruluşundan bu yana emek veren birbirinden değerli yönetici ve başkanların olduğunu belirtti. 2017 yılında derneğin 50. Kuruluş yılını kutlayacağını belirten Adana Çerkes Kültür Derneği Başkanı İsmail Güneş ,50 yıl önce derneği kurmak ve yaşatmak konusunda emek veren insanların vizyon sahibi olduklarını, günümüzde kentlerde bir arada kültürel değerleri yaşatmanın, birlik ve beraber içinde olmanın en önemli mekanlarının dernekler olduğunu ifade etti.

banner595

ADİGE CEUG İLE EĞLENDİLER
Dernek kurucu üyelerinden Selahattin Altaş ise yaptığı konuşmada böylesi güzel bir geceyi düzenleyen yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Geceye Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Samimi sohbetlerin gerçekleştiği yemek sonrası gençler ve genç kalanlar Adige Ceug ile eğlendiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580