Adana Emniyeti'nden iftar

Adana Polis Evi’nde düzenlenen iftar programına, Vali Mahmut Demirtaş ve Eşi Beyhan Demirtaş, Mersin Valisi Özdemir Çakacak ve Eşi Kevser Çakacak ile 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Hakan Atınç, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Kibar, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, İl Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fatih Yılmaz ve şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Adana Emniyeti'nden iftar

Vali Demirtaş, iftar programında yaptığı açıklamada, ülkenin bekası, milletin huzuru, birliği ve beraberliğinin korunması yolunda canlarını veren şehitlerin ve gazilerin daima minnetle ve şükranla anılacaklarını söyledi.
Şehit yakınları ve gazilerin daima yanlarında olduklarını belirten Vali Demirtaş, iftar yemeğinde şehit yakınlarıyla bir arada olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğunu ifade etti. 

banner625
İftar programı, Vali Mahmut Demirtaş ve Mersin Valisi Özdemir Çakacak'ın, şehit yakınlarının hal ve hatırlarını sormaları ve şehitler için dualar okunmasıyla sürdü.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz