Adanalı üniversite adaylarına, “Sınavdır Geçer” diyecek!

Üniversite adaylarının geleceklerini yönlendirmelerine ve kendilerine en uygun kariyer planını yapmalarına yardımcı olan Okan Üniversitesi’nin Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği “Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer Konferansları”nın Adana ayağı, 1 Aralık 2016 Perşembe günü Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Adanalı üniversite adaylarına, “Sınavdır Geçer” diyecek!
banner560

Konferansta Türkiye’nin önde gelen eğitim danışmanlarından Servet Gülsün Şirin, Adana’nın farklı liselerinden yüzlerce öğrenciye; sınav, gelecek, meslek ve yaşam tercihleri konularında yol gösterecek.
Okan Üniversitesi’nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde düzenlediği “Servet Gülsün Şirin’le Sınavdır Geçer Konferansları” bu yüzlerce üniversite adayını Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde bir araya getirecek.

banner595
Türkiye’nin önde gelen eğitim danışmanlarından Servet Gülsün Şirin adayların merak ettiği tüm sorulara yanıt verecek. Konferanslarındaki kendine özgü üslubuyla adayların yoğun ilgisi ve sempatisini kazanan Şirin, gençlere üniversiteye hazırlık maratonunda faydalanabilecekleri önemli ipuçları verecek. Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’ndeki etkinlik, saat 10.30’da başlayacak.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580