ADASO'dan teröre kınama

Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Valiliği Otoparkı’nda bombalı aracın patlatılması sonucu meydana gelen ve 2 vatandaşımızın şehit olduğu, 33 vatandaşımızın da yaralandığı hain ve alçak saldırıyı kınadı ve lanetledi.

ADASO'dan teröre kınama
banner560

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç yayınladığı mesajda, ülkemizin birlik, beraberliğini ve huzurunu hedef alan saldırının terör örgütlerinin çirkin ve acımasız yüzünü bir kez daha ortaya koyduğunu ifade etti. Kıvanç, “Masum vatandaşları hedef alan, hain, gözü dönmüş, insanlık ve vicdan yoksunu katilleri, bunları destekleyenleri nefretle kınıyor, lanetliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, başta aileleri olmak üzere tüm milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz” diye konuştu.

Kıvanç, birlik ve beraberliğimizi hedef alan terör saldırılarının asla başarılı olamayacağını, hesabının en ağır şekilde sorulacağını belirtti. Kıvanç mesajında, “Milletimiz binlerce yıllık kardeşliğiyle teröre karşı en güzel cevabı birbirine daha sıkı sarılarak ve kenetlenerek vereceğine, hain tuzaklara düşmeyeceğine ve bu topraklar üzerinde oynanmak istenen oyunları bozacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER