ADD’de Başkan Atilla Eker oldu

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesinin Cumartesi günü yapılan Genel Kurulunda yönetim Kuruluna Seçilen isimler yapılan ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Toplantıda Başkanlığa Atilla Eker seçildi.

ADD’de Başkan Atilla Eker oldu

Daha önceki yönetimde Başkan olarak görev alan İsa Kayadan ise işlerinin yoğunluğu nedeniyle Başkan olmazken, Atatürkçü Düşünce Derneği’ne Başkan Yardımcısı olarak hizmet etmeye devam edecek. Kayadan,Sonuna kadar Atatürk’ün askeri olmaya devam edeceğini söyledi.

ADD Yönetim kurulu’nun görev dağılımı şöyle oluştu;

banner625
Atilla Eker - Başkan, İsa Kayadan - Başkan Yardımcısı, Nazan Balcı - Yazman, Abdurrahman Gündeşlioğlu - Sayman, Üyeler; Murat Barhun, Gülay Küçükdere, Çetin Batmaz, Nezihe Biçer ve Suat Cömertpay 


ADD eski ve Yeni Yöneticileri

“BİLİMİN IŞIĞINDA, AKLIN YOLUNDA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYİ YAYGINLAŞTIRACAĞIZ”

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesi Başkanı olan Atilla Eker, yaptığı ilk açıklamada Atatürkçü Düşünceyi yaygınlaştırma mücadelesini sürdüreceklerini söyledi. Eker, Bilimin ışığında, aklın yolunda, Atatarkçü düşünceyi yaygınlaştırmak amacıyla önceki yönetimlerden aldığı görevi daha da ileri taşımak için çalışmaların katlanarak devam edeceğini kaydetti.  Eker “Öncelikli olarak hedefimiz, referandum sürecinde hayırlı çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdürmek ve hayırlı bir sonuç almak olacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 12:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet Genç
Samet Genç - 2 yıl Önce

hayırlı olsun. yeni yönetimi destekliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz