ADD’li Gençler çocuklarla

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şube Gençlik kolları üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara unutamayacakları bir eğlence sundu.

ADD’li Gençler çocuklarla

ADD Gençlik Kolları Başkanı Alihan Sonay ve Gençlik Kolları üyeleri, Akkapı ve Dağlıoğlu Mahallesindeki çocukları Atatürk Parkı’nda doyasıya eğlendirdi. Çocukları,  Ulusal Egemenliği çocuklara armağan eden Atatürk’ü oyun oynayarak  anlatmak için Atatürk parkına götüren ADD Gençlik Kolları üyeleri, burada hem oyun oynadılar hem de Atatürk’ü anlattılar.

ÇOCUKLAR KENDİLERİNE ARMAĞAN EDİLEN BAYRAMI DOYASIYA YAŞADIKLAR

ADD Gençlik Kolları üyeleri birbirinden farklı ve ilginç kıyafetlerle dikkat çekerken, çocuklar ise boyama ve değişik oyunlarla Atatürk’ün onlara armağan ettiği bayramı doyasıya yaşadılar. ADD’li gençler çocuklara hediye verirken, bu mutlu anlara çocukların aileleri de ortak oldu.


CUMHURİYET ÇOCUKLARI OLDUĞU MÜDDETÇE ULUSAL EGEMENLİĞİMİZ BÂKİ OLACAKTIR

ADD Adana Şube Gençlik Kolları Başkanı Alihan Sonay geleceğin büyükleri çocuklarla olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek,  “ADD Adana Gençlik Kolları olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Dağlıoğlu ve Akkapı Mahallelerindeki çocuklarla Atatürk Parkında birlikte olduk. Onların sahip oldukları en güzel bayramı daha güzel geçirmelerine katkı sunduk. Bizler ve bizler gibi Cumhuriyet Çocukları olduğu müddetçe Ulusal Egemenliğimiz bâki olacaktır. Açtığın yoldan gösterdiğin hedefe..! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü ve ikbal ışığısınız.Memleketi asıl ışığa boğacak sizlersiniz” dedi.



banner625





YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz