ADEO'da, Ecz. Ersun Özkan güven tazeledi

TÜRK Eczacılar Birliği 4. Bölge Adana Eczacı Odası, yapılan 2017 genel kurulunun ardından tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Ersun Özkan ile yola devam dedi.

ADEO'da, Ecz. Ersun Özkan güven tazeledi
banner560

Seçime tek liste ile gidilmesine rağmen 555 eczacının gelip, oy kullanmasını meslektaşlarının odalarına sahip çıkmalarının bir göstergesi olduğunu söyleyen Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ersun Özkan, yaptığı açıklamada “Sonucu belli olan bir seçim olmasına rağmen odamıza gelip oy kullanan meslektaşlarıma içtenlikle teşekkür ediyorum. Bana ve yönetimdeki tüm arkadaşlarıma daha çok sorumluluk yüklendiğinin bilincindeyim. Bilinçli birliktelikler örgütlülüğün gereğidir. Mesleğimizin sorunlarının giderek dahada arttığını biliyoruz. Genç eczacı arkadaşlarımızla birlikte eczacının yarınını, bugününden çok daha iyi yapmak için çalışmalarımıza atraksiyon katarak daha çok çalışacağız. Ülkemizdeki ilaç ve sağlık sorunlarına kalıcı çözümler bulma çabamızı her platformda sürdüreceğiz.” dedi.

Önümüzdeki günlerde mazbatasını alarak görev başlayacak yönetim kurulu üyeleri ve komisyon üyeleri şu şekilde oluştu;

Yönetim Kurulu Ecz. Ersun Özkan, Ecz. Ö. Mürsel Yalbuzdağ, Ecz. Sühendan Toksöz,

banner595
Ecz. Erdem Kızıltepe, Ecz. M. Serkan Kılınç, Ecz. Uzm. Ecz. F. Tuğçe Dalkır, Ecz. Fulya Akgün.

Denetleme Kurulu Ecz. Oğuzhan Sürme, Ecz. Zuhal Seher Demir, Ecz. Betül Taştepe.

Haysiyet Divanı Ecz. Nejla Yıldız, Ecz. Fahri Mert, Ecz. Cüneyit Turan, Ecz. Derya Sarıeroğlu, Ecz. Gökçe Boz Çetin.

Büyük Kongre Delegeleri  Ecz. Erdoğan Çolak, Ecz. Ersun Özkan, Ecz. Ö.Mürsel Yalbuzdağ, Ecz. Sühendan Toksöz, Ecz. Kezban Tangerli Atıcı, Ecz. A.Dinçay Bahçeci, Ecz. Ali Çevrim, Ecz. Yüksel Coşkun.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580