ADS-DER’den Balcalı’da hasta yakınlarına sıcak çorba

Kısa adı ADS-DER olan Adana Demirsporlular Derneği Kadın Kolları’nın organize ettiği ve örnek bir sosyal sorumluluk projesi olarak beğeni kazanan hasta yakınlarına çorba ikram edilmesi etkinliği, Balcalı Hastanesi, Seyhan Belediyesi ve Adana Demirspor Kulübü tarafından da desteklendi.

ADS-DER’den Balcalı’da hasta yakınlarına sıcak çorba

Etkinlik öncesi Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova ile görüşen ADS-DER Kadın Kolları Başkanı Şenay Ildız proje ile ilgili bilgiler verdi. Projeye son derece sıcak bakan Taşova sporun ve futbolun sürekli şiddet olaylarıyla anılmasının zaten yanlış olduğunu, Hastane yerleşkesi içerisinde hasta yakınlarına çorba ikramının uygun olacağını bu konudaki duyarlılıklarından ötürüde hasta yakınları adına projeye katkı koyanlara da teşekkür ettiğini dile getirdi.
 ADS-DER Kadın Kolları Başkanı Şenay Ildız de Dernek olarak bu ve benzeri birçok önemli projeye imza attıklarını bundan sonrada atmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Daha sonra gerekli izinlerin alınmasının ardından Seyhan Belediyesi’nin sağladığı masa ve sandalye desteği, Adana Demirspor Kulübünün de çorba yapımını üstlenmesiyle dernek üyeleri Balcalı Hastanesi Bahçesin de hasta yakınlarına çorba ikramını gerçekleştirdi.

banner625
Adana Demirsporlular Derneği Başkanı Telat Şahin ise projeye destek veren Balcalı Hastanesi’ne  Seyhan Belediyesi’ne, Adana Demirspor Kulübüne ve  emek veren dernek üyelerine teşekkür ederek etkinliğin toplam 4 hafta olacağını haftada bir Cuma günleri çorba ikramının hasta yakınlarına yapılacağının altını çizdi.
 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz