AGİAD'tan Vali Demirtaş'a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimli genel kurul sonucunda, Adana Genç İşadamları Derneği’nin (AGİAD) Başkanlığı görevini devralan Halid Milli ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

AGİAD'tan Vali Demirtaş'a ziyaret

AGİAD Başkanı Halid Milli ve Yönetim kurulu üyeleri, Vali Demirtaş’ı ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamalarda, Adana’nın her açıdan gelişmesi, kent, bölge ve ülke ekonomisinin kalkınması, üretim ve istihdamın arttırılması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. AGİAD Başkanlığı görevini üstelenen Halid Milli ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Vali Mahmut Demirtaş ise konuşmasında, Adana’nın ekonomik ve sosyal açıdan hak ettiği konuma ulaşması ve sahip olduğu zengin potansiyelin değerlendirilmesi noktasında, meslek örgütleri ile daima diyalog halinde olmaya devam edeceklerini belirtti.
 

banner625
Adana Genç İşadamları Derneği Başkanı Halid Milli ve yeni yönetim kurulu üyelerinin Vali Demirtaş’ı ziyareti, kentin ekonomik ve sosyal duruma ilişkin çeşitli değerlendirmeler yapılmasıyla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz