banner654

Aile içi cinnet 3 ölü

Ablasının çalışmasını istemeyen genç ailesi ile tartıştı, annesini ve iki kız kardeşini öldürdü.

Adana'da eşinden ayrılıp ailesinin yanına yerleşen ablası Hanife Zümrütyaprak'ın çalışmasını istemeyen Hüseyin Adıyaman, dehşet saçtı. Hüseyin Adıyaman, tartıştığı ablası Zümrütyaprak ile araya girmek isteyen annesi Fatma ve kız kardeşi Bahar Adıyaman'ı bıçaklayarak kaçtı. Polis, Hüseyin Adıyaman ve olayı azmettirdiği öne sürülen eniştesi Beycan Zümrütyaprak'ı arıyor.

banner625
Olay, saat 01.00 sıralarında 100. Yıl Mahallesi, 85289 Sokak, Eda Apartmanı'nda meydana geldi. Bir süre önce eşi 36 yaşındaki Beycan Zümrütyaprak'tan ayrılan 32 yaşındaki Hanife Zümrütyaprak, ailesinin yanına yerleşti, Kız Lisesi'nin kantininde çalışmaya başladı.
Gece yarısı eve gelen 19 yaşındaki Hüseyin Adıyaman, kantinde çalışmasına karşı çıktığı ablası Hanife Zümrütyaprak ile tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Hüseyin Adıyaman, bıçakla ablası Zümrütyaprak'a saldırarak birkaç yerinden bıçakladı. Hüseyin Adıyaman, kendisine engel olmak isteyen annesi 55 yaşındaki Fatma ve kardeşi 17 yaşındaki Bahar Adıyaman'ı da bıçakladıktan sonra kaçtı. Kanlar içinde yere yığılan Fatma Adıyaman olay yerinde yaşamını yitirdi, kızları Hanife Zümrütyaprak ve Bahar Adıyaman ise ağır yaralandı.

Gürültüyü fark eden apartman sakinleri, kanlar içinde buldukları ağır yaralı iki kız kardeşi, kendi imkanlarıyla Metropark Hastanesi'ne kaldırdı. Hanife Zümrütyaprak, buradaki ilk müdahalesinin ardından Numune Hastanesi'ne sevk edildi. Tedaviye alınan her iki kız kardeş de doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Soruşturma başlatan polis ekipleri, olay sonrası kaçan şüpheli Hüseyin Adıyaman ve azmettirdiği öne sürülen eniştesi Beycan Zümrütyaprak'ı yakalamak için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz