Akkapı'da asfalt çalışması

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Akkapı Mahallesi Şeyh Cemil Nardalı Caddesi’deki asfaltlama çalışmaları öncesinde gerçekleştirilen eski asfaltı frezeyle kazıma işlemini yerinde denetledi.

Akkapı'da asfalt çalışması

Frezeyle kazıma işleminin yapıldığ noktada  Zihni Aldırmaz’ı, Akkapı Mahalle Muhtarı Fikret Gizir ve Mıdık Mahallesi Muhtarı Yusuf Tanrısever, Akkapı Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Haşim Turaçtemur, dernek yönetim kurulu üyeleri, Akkapı Dolmuş Kooperatif Başkanı Vefa Demiralp karşıladı.
Zihni Adırmaz’ın yaklaşık 4 yıldır Akkappı ve Mıdık Mahallelerine önemli hizmetler  verdiği anlatan sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve muhtarlar, önceki yıllarda yapılmayanların hayata geçirilmesi nedeniyle  teşekkürlerini iletti.
banner625
Zihni Adırmaz, “Freze çalışmasının ardından asfalt çalışması başlayacak. Adanalı’ya hayırlı olsun. Güney Yıldızı Kompleksi’in hemen yanındaki yolda gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmasıyla bölge daha modern bir görünüm kazanacak” dedi.
Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Zihni Aldırmaz asfalt kazıma işinde çalışan işçilere lokum ve cezerye ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz