Aladağ Belediyesi'nden Giyim Yardımı

Aladağ Belediyesi, Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan tutuklu ve hükümlülere giyim malzemesi yardımında bulundu.

Aladağ Belediyesi'nden Giyim Yardımı

Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, beraberindeki AK Parti İl Yönetimi'nden İsrafil Avcu ile birlikte Kürkcüler Mahallesi'ndeki cezaevini ziyaret ederek tutuklu ve hükümlülere verilmek üzere temin edilen giyim malzemelerini Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Çıtak'a teslim etti.

banner625
Ramazan Ayı'nda cezaevinde bulunan kader mahkumlarını da unutmadıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, "Gelen talepler doğrultusunda bizler de imkanlarımız doğrultusunda yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Burada bulunan kardeşlerimize Allah kurtarsın dileğinde bulunmak istiyorum. Umarım getirdiğimiz hediyeler bir nebze de olsa ihtiyaçlarını karşılar" diye konuştu.

Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mehmet Çıtak da getirilen pantolon, gömlek, ayakkabı, havlu, iç çamaşırı, diş macunu ve fırçası, şampuan, el sabunu ve traş malzemelerini teslim alarak Başkan Mustafa Akgedik ile yardımda bulunanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz