Albay Yılmaz'dan Başkan Sözütek'e ziyaret

Adana Jandarma Alay Komutanı Albay Fatih Yılmaz, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Albay Yılmaz'dan Başkan Sözütek'e ziyaret
banner560

FETÖ'cü, PDY'sının 15 Temmuz'daki Darbe Girişimi'nde, Adana'da darbe karşıtı tutumuyla takdir görenler arasında yer alan Albay Fatih Yılmaz, 27 Haziran 2016'da Adana'da göreve başlamıştı. 
Albay Yılmaz, Adana ESOB'a gelişinde Başkan Sözütek ve Başkan Vekili Mustafa Göktaş tarafından kapıda karşılandı.  Albay Yılmaz, Birlik Başkanı Sözütek ve Başkan Vekili Göktaş ile yaptığı görüşmede, esnafın sıkıntılarını ve ülke meseleleri üzerine sohbette bulundu. 
Sözütek, ülkemizin 15 Temmuz'da büyük bir badire atlattığını ifade ederken, "Allah bir daha böyle günleri milletimize yaşatmasın.  Vatanımızı parçalanmaktan korumak, bayrağımıza sahip çıkmak için günlerce Demokrasi Nöbetleri'nde görev yaptık. Vatana sahip çıkmak her Türk insanı gibi  bizim de vatandaşlık görevimizdir. Ülkemizi seviyoruz, demokrasimizi destekliyoruz"dedi.
Albay Yılmaz da, gösterdikleri sıcak ilgi ve samimi sohbetlerinden dolayı Başkan Sözütek ve Göktaş'a teşekkür etti. Sözütek ve Göktaş, Albay Yılmaz'ı birlikte bina girişine kadar çıkarak sevgiyle uğurladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572