Aldırmaz’a ziyaretçi akını

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticilerinin Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür ziyaretleri sürüyor.

Aldırmaz’a ziyaretçi akını
Adana Oto Galericiler Sitesi Başkanı İbrahim Öcal ve site yönetim kurulu üyeleri Zihni Aldırmaz’ın, sitede göreve geldikleri 2010’dan bu yana asfalt, köprü, yol, peyzaj gibi önemli hizmet taleplerini yerine getirdiğini belirtti. İbrahim Öcal, “Başkanımız sitemize hizmeti esirgemedi.     4 yılda hem sitemize, hem Adana’ya çok önemli eserler kazandırdı” dedi.
Zihni Aldırmaz da Adana Oto Galericiler Sitesi’nin kentte bir ilk olduğunu ve diğer meslek kollarında site oluşturulması için örnek teşkil ettiğini söyledi.
Zihni Aldırmaz’ı oto galericiler sitesi yönetiminin ardından Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Melahat Ongun ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Zihni Aldırmaz’ı bir baba ve ağabey gibi gördüklerini kaydeden Melahat Ongun ve gaziler, katkılarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Zihni Aldırmaz da makamda olmasa da desteğinin süreceğini ifade etti. Zihni Aldırmaz gazi çocukları Sevdenur Uyanık ve Seyhan Ali Kaya’yla uzun süre ilgilendi ve onlara çeşitli hediyeler sundu.
banner625
Zihni Aldırmaz’ın bir süre önce dizüstü bilgisayar hediye ettiği Gazi Kızı Sevdenur Uyanık., Zihni Aldırmaz’a üzerinde “Bu güzel günümüzde beni ve bizleri unutmayan Zihni Dedeciğim, maddi ve manevi olarak yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederim” yazılı bir hediye paketi verdi. Gaziler de Zihni Aldırmaz’a, üzerinde şehit asker resminin bulunduğu plaket sundu.
Zihni Aldırmaz’ın ziyaret eden bir diğer grup ATİKOP Başkanı Berkuk Yıldar ve yönetim kurulu üyeleri Nadir Özata ile Sedat Yetkinel oldu. Yıldar, Zihni Aldırmaz’ın hizmetlerinin Adana’ın her taşına yazıldığını ve asla unutulmayacağını aktardı.
Zihni Aldırmaz konuklarına teşekkür etti ve çeşitli hediyeler verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2014, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz