Alevi derneklerinden Başkan Sözlü’ye tam destek

Şakirpaşa Cemevi ve Hacı Bektaşi Veli Derneği Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ettiler

Alevi derneklerinden Başkan Sözlü’ye tam destek

Başkan Hüseyin Sözlü'yü ziyaret eden Şakirpaşa Cemevi Başkan Vekili Yusuf Aslan ve Hacı Bektaşi Veli Derneği Başkanı Kemal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Adana'da yaşayan Alevilere desteğinden dolayı Adana Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Sözlü’ye teşekkür ettiler

 “ALEVİLER CUMHURİYETE VE ATATÜR’E SADIKTIR”

banner625
Hacı Bektaşi Veli Derneği Başkanı ve Şakirpaşa Cemevi Başkan Vekili ile yöneticilerini konuk alan Başkan Sözlü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adana'da yaşayan hiç bir vatandaş arasında ayrım yapmadan, hiç kimseyi belli bir kriterle ötekileştirmeden kentin her noktasına, her kesimine adil şekilde hizmet götürdüklerini belirtti. Ülkenin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç olduğu bir dönemden geçtiğini belirten Başkan Sözlü, “Alevi kardeşlerimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve onun en büyük mirası olan Cumhuriyetimizin kurucu ilkelerine sadık kalmışlar, laik düzene karşıt olmamışlardır” dedi.

“ADANA’DA SİZİNLE BİRLİKTE NEFES ALMAYA BAŞLADIK”
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin kapılarının kendilerine her zaman açık bırakıldığının bilincinde olduklarını ifade eden Şakirpaşa Cemevi ve Hacı Bektaşi Veli Derneği yöneticileri ziyaret esnasında “Yaşadığımız kentte sizin belediye başkanlığınızla birlikte nefes almaya başladık. Sizin gibi canlarımızla ilişkilerimizin kuvvetli olması bizi mutlu ediyor. Bizler her zaman Atatürk’ün izinde, Cumhuriyetimize bağlıyız, yeter ki demokrasi rayından çıkmasın” diyerek Başkan Hüseyin Sözlü’nün her zaman yanında olduklarını belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz