Ana kolektör bağlantıları tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Batı Arıtma’dan gelerek Seyhan’daki 17 mahalle ile Yeni Vilayet civarındaki tren köprüsü altının su baskını sorununu çözecek ana kolektörün son bağlantısının yapıldığı Sakarya Mahallesi’nde ASKİ’nin çalışmalarını denetledi.

Ana kolektör bağlantıları tamamlandı

Çalışmanın geldiği son nokta ile ilgili olarak ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz’den bilgi alan Zihni Aldırmaz, söz verdikleri gibi çalışmayı Kasım ayı başı ile birlikte bitirdiklerini söyledi.

banner625
Zihni Aldırmaz, “Kasım ayı itibariyle ana kollektör ve baks çalışmalarını bitireceğimizi söylemiştik. Sözümüzü tuttuk. Bundan sonra 17 mahalle ile tren köprüsü altında su baskını sorunu yaşanmayacak. Yağan yağmurlar çok olağanüstü bir şey olmazsa su baskınına yol açmayacak. Orada bir damla su görülmeyecek. Gazeteci arkadaşlarımızla orada çay içeceğiz” dedi.

Sakarya Mahallesi Muhtarı Haşim Karen’e de teşekkür eden ve “Muhtarlar bizim yol arkadaşlarımız” ifadesini kullanan Zihni Aldırmaz, mahalle sakinleri ile sohbet etti, onlara ay yıldızlı rozet hediye etti.

Sakarya Mahallesi Muhtarı Haşim Karen de yapılan hizmetlerden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz