ASKİ Ekipleri Havutlu'da çalışıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyonu İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü en ucuz, en kaliteli ve en temiz içme suyunu Adanalılara ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

ASKİ Ekipleri Havutlu'da çalışıyor
banner560

Ekipler hem içme suyu hem de kanalizasyon alt yapısı olarak çalışmalarına hız verirken, gerek kırsal da gerekse de şehir merkezinde yeni projelerle alt yapı sorunlarını tek tek çözüme kavuşturuyor.
ASKİ’ye bağlı kanalizasyon ekipleri, Havutlu mahallesinde yeni hat projesine hız verdi. Ana hat üzerine 600’lük borularla alt yapı çalışması yapan ASKİ ekipleri ayrıca ara hatlarla birlikte toplamda 13 kilometrelik bir projeye imza atıyor.

Yaklaşık 3 aylık bir çalışma ile neredeyse yarıdan fazlası tamamlanan proje ile Havutlu halkının alt yapı sorunu tamamen çözülürken, ayrıca proje tamamlandıktan sonra da bölgedeki atık sular olduğu gibi arıtma tesisine ulaştırılacak. İhaleleri ve projeleri hazır olan çalışmalar tam gaz devam ederken, ekipler Havutlu halkının sorunsuz alt yapı şebekesine kavuşması için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580