banner654

ASKİ'den bir hizmet daha

Yaptığı tüm çalışmalarda vatandaş memnuniyetini esas alan ASKİ Genel Müdürlüğü, Okulların açılması nedeniyle yaylalardan ve yazlıklardan dönüş yapan vatandaşlarımızın talepleri halinde su sayaçlarını ve tesisatlarını kontrol ettirecek.

ASKİ'den bir hizmet daha

 Konuyla ilgili bir açıklama yapan ASKİ Genel Müdürü Seyfettin YILMAZ;
 “Okulların eğitim programına başlamasıyla birlikte vatandaşlarımız yaylalardan ve yazlıklardan evlerine dönüş yaptılar. Bu yıl sıcakların geçmiş yıllara göre daha fazla olması nedeniyle vatandaşlarımız yaylalarda ve yazlıklarda kalma sürelerini uzattılar. Uzun süre su kullanılmaması sayaçlarda ve su tesisatında arızalara neden olabiliyor.  
banner625
          Bu nedenle ASKİ Genel Müdürlüğü olarak bir hizmet başlatıyoruz. Sayaçlarının ve tesisatlarının kontrol edilmesini isteyen vatandaşlarımız ASKİ Koordinasyon Merkezi ASKOM’u ALO 185 veya 444 27 54 numaralı telefonlarımızdan arayarak adreslerini ve abone numaralarını vermeleri halinde ekiplerimiz gerekli kontrolleri yapacak. Bu çalışmalar için özel ekipler kuruldu. Yapılan bu hizmet karşılığında vatandaşlarımızdan hiçbir ücret alınmayacak.”
   Amaçlarının Adana halkına en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu yineleyen YILMAZ; “Tüm öğrencilerimize yeni eğitim ve öğretim döneminde başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz