banner646

Atatürk'ü anma haftasında ayıp ettiler!

Adana Büyükşehir Belediyesi Atatürk'ü anma haftasında düzenlediği Kerkük gecesiyle Atatürkçüleri üzdü. Atatürkçüler, "Referandumda Evet'e çalışan başkan Sözlü'nün Atatürk'e bakışını biliyoruz. Ancak anma haftasında bari eğlence olarak algılanabilecek bir gece düzenlemeseydi" diyerek sitemlerini dile getirdiler.

Atatürk'ü anma haftasında ayıp ettiler!

"Büyükşehir Belediyesi'nden Kerkük gecesi

Adana Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Bölümü Kerkük sevdalılarını türkülerde buluşturdu

banner560
''KERKÜK TÜRK'TÜR TÜRK KALACAK''

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından Kerkük Gecesi düzenlendi. Adana Büyükşehir Belediyesi Sanat Danışmanı Mahmut Tülek öncülüğüne düzenlenen ve Kerkük sevdalılarını türkülerde buluşturan geceye, Kerkük Türkmeneli Futbol Milli Karması konuk olarak katılırken, Konya'dan 20 tane Türkmen milli kıyafetli öğrenci de oradaydı. Kerküklü iki öğrencinin sunduğu programda konuşan Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Akyürek, Kerkük'ün Türk'ün öz yurdu olduğunu vurgulayarak ''Kerkük Türk'tür Türk kalacak'' dedi.

TÜLEK, TÜRKÜLERLE GÖZ DOLDURDU

Adana Büyükşehir Belediyesi Sanat Danışmanı Mahmut Tülek'in 'Mum Gibi Yanan Kerkük' türküsü konukların alkışları ile beğeni toplarken, program sonunda Kerkük Milli Takımı Sorumlusu ve Konyalı öğrencilerin temsilcisine birer teşekkür plaketi verildi."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner626

banner645

cyberturk.biz