ATB Yöneticilerine Beraat

Adana Valiliği himayesinde olan SODES Sosyal Destek Programı kapsamında Altın Çocuk Derneği tarafından yürütülen projeye ATB’nin eş finansman sağlanması sonucunda açılan davada ATB yöneticileri berat etti.

ATB Yöneticilerine Beraat

Konuya ilişkin açıklama yapan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, “Şahsım ve yöneticisi olduğum kurumda asla yanlış yapmadık. Yanlış yapanın da yanında yer almadık. Yaklaşık iki yıldır süren bu dava sürecinde kimin dost kimin dost olamayacağını daha iyi gördük. Bize inanan, her zaman yanımızda dimdik duran gerçek dostlarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Çünkü biz suçsuz olduğumuzu biliyorduk. Ve yüce Türk adaletinin bu yönde karar vereceğine olan inancımızı da hiç kaybetmedik.

banner560
Şahsımı ve borsa yöneticilerimizi hedef alanların, kendilerini yargının yerine koyanların, yargısız infaz yapanların ve onurlu insanlar üzerinden kendilerine yer açma çabaları boşa çıkmıştır. Türk adaleti bir kez daha kendisine güvenilmeyi hak ettiğini dosta, düşmana göstermiştir.

Bu dönem içerisinde, dostluklarını ve güvenlerini bizden esirgemeyen gerçek dostlarımıza, kurum, kuruluş ve üyelerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bunun yanında, dost gibi görünüp ama dost olmayanlarında canları sağ olsun. Biz her şeyi gördük ve biliyoruz. Adana Ticaret Borsası yöneticileri olarak yolumuza ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz. Bu gayret ve çabalarımıza, birlik ve beraberliğimize hiçbir güç engel olamayacaktır. Doğru bildiğimiz yolda emin adımlarla yürüyoruz.  Bu kararın hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner626