ATD Hastanesi Çalışanlarından Vali Demirtaş’a Ziyareti

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Bahri Abaylı ve Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi doktorları ile hastane çalışanları Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

ATD Hastanesi Çalışanlarından Vali Demirtaş’a Ziyareti

Ziyarette Konuşan Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Bahri Abaylı, 24 Kasım’da Adana Valiliği’ne haince yapılan bombalı araç saldırısı dolayısıyla başta Vali Mahmut Demirtaş, olmak üzere Valilik çalışanlarına ve Adanalılara “geçmiş olsun” dileklerini iletti.
 

banner625
Hastane çalışanlarının ziyaretinden mutlu olduğunu belirten Vali Demirtaş ise, ülkenin birliğine, bütünlüğüne, huzuruna ve kardeşliğine yapılan bu tür hain saldırıların milletin birlik ve beraberliğini asla bozamayacağını vurguladı.
 
Vali Demirtaş, sağlık çalışanlarının da gece gündüz demeden millete hizmet etmek için görev yaptıklarını hatırlatıp, “Amacımız milletimize layık olduğu hizmeti vermektir. Hastanelerimizde, sağlık çalışanları ile hastaların bir birbirlerini daha iyi anlamaları, sağlık çalışanları ve hasta diyalogunun daha iyi bir durumda olması konusunda bize düşen fedakârlık var. Gerek sağlık çalışanları, gerekse vatandaşlarımız bunu diyalogu en güzel bir şekilde sağlamalı. Ziyaretiniz dolayısıyla ve bugüne kadar fedakârca yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz