ATO​'da​ bayramlaşma töreni…

Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, bayramların birlik ve beraberliği pekiştirmek için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, “Bu bayramın, ülkemize huzur ve barış, üyelerimize bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

ATO​'da​ bayramlaşma töreni…
banner560

Adana Ticaret Odası’nda, Kurban Bayramı dolayısıyla Yönetim Kurulu, Meclis, Meslek Komitesi üyeleri ve personelin katılımıyla bayramlaşma töreni düzenlendi. ATO Meclisi’nde gerçekleşen bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Atila Menevşe, içinden bulunduğumuz günlerin birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyulan bir dönem olduğunu söyledi.

Atila Menevşe şöyle konuştu:
"Kurban Bayramı, paylaşmayı, kardeşliği, dayanışmayı içerir, özünde sevgi ve huzur vardır. Bu güzel duyguları hissedebilmek ve yaşanılan bütün sıkıntıları aşabilmek için hepimize düşen görevler var. İnsanlar; öldürmekten değil, yaşatmaktan yana, nefretten değil sevgiden yana, zorlaştırmaktan değil kolaylaştırmaktan yana olduğunda çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanılır bir dünya bırakacağımızdan eminim. Birlikteliğin ve dayanışmanın toplumsal bir mutluluğa dönüştüğü, dostlukların pekiştiği ve paylaşılan acıların hafiflediği en özel zamanlardan biri olan Kurban Bayramı’nın, insanlığın huzur, barış ve esenliğine vesile olmasını diler, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım."

Daha sonra Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komitesi üyeleri ile ATO personeli birbirlerinin bayramlarını kutladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER