Aydınlı Efeler, Vali Coş ile Hasret Giderdi

Aydın Yörük Efe Kültür Derneği üyesi efeler, Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret ederek, hasret giderdi.

Aydınlı Efeler, Vali Coş ile Hasret Giderdibanner625

Samimi bir ortada gerçekleşen ziyarette konuşan Aydın Yörük Efe Kültür Derneği Başkanı Muhsin Aydoğdu, Vali Coş’u ziyaret etmekten ve bir kez daha görmekten büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Vali Coş’un, Aydın Valiliği döneminde her zaman yanlarında ve halkla iç içe olduğunu kaydeden Dernek Başkanı Aydoğdu, "Sayın Valimiz, Aydın’daki görevi boyunca bizlere bir baba gibi davrandı. Yüreği memleket sevgisiyle dolu olan Valimizle, her zaman istişarelerde bulunduk. Onu çok seviyoruz ve bir kez daha görmenin sevincini yaşıyoruz. Bu sözlerim bir protokol konuşması değil, Sayın Valimize duyduğumuz sevgi ve saygının, samimi ifadesidir" dedi.

Dernek üyesi efelerin ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Coş ise, "Aydın’da özlediğimiz dostlarımızın havasını, sizler vasıtasıyla teneffüs ettik. Hepinize çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vali Coş’un, konuklarına kapıya kadar eşlik etmesi sırasında dernek üyelerinin sergilediği Zeybek oyunu, ziyaretin renkli görüntülerinden birini oluşturdu.

Daha sonra dernek üyeleri ile hatıra fotoğraf çektiren Vali Coş, konuklarını uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz