banner641

Barajyolu'nun yolları yenileniyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Yol Müdürlüğü ekipleri Adana’nın en işlek ana arterlerinden olan Baraj Yolu’nun asfalt kaplamasına başladılar.

Barajyolu'nun yolları yenileniyorbanner560
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın direktifleri doğrultusunda hareket eden Yol Müdürlüğü ekipleri hazırlanan plan çerçevesinde 1 ay gibi kısa süre içerisinde Adana’nın tüm ana cadde ve bulvarlarında asfalt kaplama çalışması gerçekleştirecek. Daha önce Turgut Özal Bulvarı’nda gerçekleştirilen asfalt kaplama çalışması kısa zamanda tamamlanmış ve bu çalışma bölge halkının büyük beğenisini toplamıştı. Adana’nın en işlek bulvarlarından olan Baraj Yolu’nda asfalt kaplama çalışmasına başlayan Yol Müdürlüğü ekipleri, bulvarın tamamını kısa bir sürede asfaltla kaplayacak.

Adana’nın tüm ana cadde ve bulvarlarını program dahilinde 1 ay gibi kısa bir sürede asfaltlamayı planladıklarını kaydeden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Yıllardır çeşitli altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan yada hava koşullarından yıpranan ana cadde ve bulvarlarımızı kısa süre içerisinde asfaltlayacağız. Adana’da asfaltla kaplanmayan bir tek ana cadde ve bulvar kalmayacak. Bütün yollarımızı Adana’ya ve halkımıza yakışır hale getireceğiz. Bu çalışmalar süresince sabır ve anlayış gösteren tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2013, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640