Başkan Aslan’dan Yaşlılara Ziyaret

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, yaşlılar haftası nedeniyle yaşlıları yerinde ziyaret etti.

Başkan Aslan’dan Yaşlılara Ziyaret

İlçe Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Yaşlılar Haftası” sebebiyle Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, Ülkü Ocakları Karaisalı İlçe Başkanı Kenan Küçük ile birlikte ilçeye bağlı mahallelerde ikamet eden yaşlı vatandaşları ziyaret etti.

Yaşlılarla birebir sohbet eden Başkan Aslan yaptığı konuşmada: "Ülkemizde her yıl 18-24 Mart tarihleri arası Yaşlılara Saygı Haftası olarak kutlanmaktadır. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar, medeniyeti yakalamış toplumlardır. Ömrünün büyük bir kısmında topluma ve ülkesine hizmet vermiş olan büyüklerimizi, yaşlandıkları dönemde memnun etmek gurur vericidir. Tüm yaşanmışlıklarıyla, gelenek ve göreneklerimizin gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan yaşlılarımız, saygı duyulması gereken özel insanlardır. Biz, Karaisalı Belediyesi olarak yaşlılarımızın her zaman yanındayız. Onların bütün sıkıntılarını, dertlerini dinlemek ve çözüm bulmak bizim görevimiz. 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılarımızı yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün yaşlılarımızın yaşlılar haftasını kutluyoruz” dedi.

banner625
İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Tekerlekli Sandalye Hediye Edildi

Yaşlılar Haftası dolayısıyla Karaisalı’da bulunan yaşlı vatandaşları ziyaret eden Başkan Aslan, ilçeye bağlı Çukur mahallesinde ikamet eden Hatice Genç ile Mehmet Ali Bulut ve ilçe merkezinden oturan Fikriye Gülnaz Gültekin isimli engelli vatandaşlara, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nin işbirliğiyle tekerlekli sandalye hediye etti.

Ziyaret ettiği engelli vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Aslan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal hizmetlere büyük önem verdik. İlçemiz genelindeki vatandaşlarımızın, sorun, ihtiyaç ve taleplerini tespit ederek, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya devam ediyoruz. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Bugünden sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Yaşlılar Haftası dolayısıyla ziyaret ettiği vatandaşlara çeşitli hediyeler takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz