Başkan Hüseyin Sözlü, terörü lanetledi

Adana Valiliği’nin açık otoparkında meydana gelen, can kayıplarına ve yaralanmalara neden olan terör saldırısıyla ilgili açıklama yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türkiye’yi bölmeye , milleti yıldırmaya yönelik eylemler yapan örgütlerinin, amaçlarına ulaşmasının mümkün olmadığını söyledi.

Başkan Hüseyin Sözlü, terörü lanetledi
banner560

Terörü lanetleyen Başkan Hüseyin Sözlü, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifa diledi

Başkan Hüseyin Sözlü, “Güvenlik güçlerimize, devlet görevlilerine ve milletimize yönelik terör saldırılarının arttığı bir dönemdeyiz. Adana Valiliği’nin açık otoparkında meydana gelen hain terör saldırısı hepimizi derinden üzdü. Terör örgütleri, bu tür eylemlerle devletimize zarar vermek, milletimizi yılgınlığa sevk etmek istiyor. Bu amaçlarına ulaşmalarının mümkün olmadığını, Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar yaşayacağını herkes bilmeli. Terörle, insanlık dışı eylemlerle Türkiye Cumhuriyeti’ni zayıflatacağını zannedenler, büyük yanılgı içinde olduklarının farkına varmalı. Türkiye Cumhuriyeti güçlüdür ve milletimizin terör vasıtasıyla zayıflatılması söz konusu olamaz. Tarih, bu tür saldırılarla bir yere varılamadığına yönelik sayısız örneklerle doludur. Türk Milleti ve devleti güçlüdür, ayaktadır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572