Başkan Karalar, Asfalt Denetiminde

2000 Evler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Zeydan Karalar, 2000 Evler Ortaokulunu da ziyaret etti. Karalar’ın çocuklara oyun alanı yenileme müjdesi vermesi sevinçle karşılandı.

Başkan Karalar, Asfalt Denetiminde
banner560

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 2000 Evler Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını denetledi. Başkan Karalar, asfalt çalışmalarına önem verdiklerini ve kış ayları başlamadan çalışmalara hız verdiklerini söyledi. Çalışmalar ile ilgili Yol İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgilerde alan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kış ayları gelmeden asfaltlama çalışmalarına hız verilmesi talimatı verdi. 

“EN BÜYÜK BAŞKAN BİZİM BAŞKAN”

Asfaltlama denetimlerinin ardından velilerin daveti üzerine 2000 Evler Ortaokuluna geçen Başkan Zeydan Karalar, burada öğrencilerinin “En Büyük Başkan Bizim Başkan” sloganı ile karşılanırken Karalar’ın okul içerisindeki oyun alanını yenileme müjdesi sevinçle karşılandı. 


OKUL DOSTU BELEDİYE

İmkânları ölçüsünde ilçedeki birçok okulun fiziki şarlarını düzelttiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bu hizmetlerin veliler ve öğretmenler tarafından takdir ile karşılandığını söyledi.  Başkan Karalar, “Okullarımızın durumu eğitim öğretim için fiziki açıdan iyi değil. Bizlerde imkânlarımız doğrultusunda okullarımıza öğrencilerimizin daha iyi eğitim almaları için yardımda bulunuyoruz. Yaptığımız yardımlar, hizmetler vatandaşlar ve veliler tarafından takdirle karşılanıyor. İşte bu yüzden; bize ‘OKUL DOSTU’ Belediye dediler. ”ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bey mh gençlik
bey mh gençlik - 2 yıl Önce

secimler yaklaşıyor be zeydan karalar siz bey mh kentsel dönüşüm yok demiştiniz ve en azından 500 kişi bu konuşmanıza şahit ve ketsel dönüşüm başlıyor bizim buralarda nerde verdiyiniz zöz veşimdi neyi asfatlıyorsunuz ne yi denetliyorsunuz milete verdiyiniz sözün arkasında durun be zeydan secimler yaklaşıyor

SIRADAKİ HABER